Pro přehrání videa prosím udělte souhlas s marketingovými cookies, nebo

navštivte náš Youtube kanál.

Přinášíme efektivní řešení virtuálních eventů

V online prostředí propojujeme týmy z celého světa a přenášíme je kamkoliv je potřeba. Kombinujeme virtuální studio, interaktivní prvky, Q&A, business bloky a zábavu v reálném čase. Zajistíme simultánní tlumočení až z osmi rozdílných jazyků.


Virtuální konference


Jsou efektivní pro zhodnocení výsledků a business plánů nebo představení nových produktů. Virtuální konferencí umožníme propojení řečníků i diváků z různých částí světa, a to vše v kvalitě živého televizního přenosu. Zájem diváka udržíme i během náročných vícedenních konferencí díky propracovanému systému interakce obsahující např. Q&A, hlasování a kvízy. Samozřejmostí je konference v korporátní 3D grafice. Naším cílem je získání wow efektu a maximální pozornosti každého z diváků během prezentace klíčových informací.


Conference with Virtual Lobby

Townhall and Q&A Sessions

Product Launches

Sales Presentations

Product Presentations and Demonstrations

Learning Management System ( LMS)


Za realizaci virtuální konference Microsoft Growthweek 2020 jsme získali ocenění České eventové asociace.


Naše virtuální studio v Praze


Využijte našeho profesionálního technického zázemí ve studiu Viewport na pražském Výstavišti. Nabízíme ho pro řešení vašeho virtuálního meetingu.


Kontaktujte nás a probereme společně, jestli je virtuální event vhodné řešení pro plánovanou akci. Další variantou je hybridní event, který probíhá s omezeným počtem účastníků přímo na místě.