Traffic Manager

Po Covidu jsme se rozrostli na 30 + full time interních lidí a velkou skupinu externích work partners. Uřídit takový cirkus plný kreativců, tech lidí a projekťáků v součinnosti s implementací nového project toolu Monday, je klíčovým prvkem našeho úspěchu.

Hlavním smyslem role traffic managera je rovnoměrně zajišťovat vytíženost lidí na projektech při úzké spolupráci s naším CEO Jindřichem Traplem.Hlavní úkoly Traffic Managera

Plánuješ kapacity internistů (na denní, týdenní i měsíční bázi) - accounťáků, projekťáků, designerů, tech lidí a zajišťuješ, aby byly projekty rovnoměrně alokovány na všechny členy teamu.

Spravuješ databázi externistů, administrativně i lidsky. Údaje o externích work partners jsou aktuální. Komunikuješ s nimi otevřeně a pravidelně.

Hlídáš projektové deadliny.

Spravuješ trackovací systém. V současnosti přecházíme z Easy Projectu na Monday.

Měříš a vyhodnocuješ efektivitu zakázek.

Co bys měl znát / umět

Mít zkušenosti na obdobné pozici. Místo traffika je u nás úplná novinka. Budeš mít svobodu si pozici do velké míry nadesignovat, na druhou stranu očekáváme určitou míru know-how.

Orientace na výsledek, důslednost.

Systematičnost, smysl pro řád a organizaci.

Sebezodpovědnost a samostatnost.

ENG na komunikativní úrovni.

Další důležité informace

Práce je full time na freelance spolupráci, se začátkem co nejdříve.

O finančním ohodnocením se rádi bavíme až v dalším kroku výběrka. Každý kandidát je totiž úplně jiný a proto i k pracovní nabídce přistupujeme zcela individuálně.

Kanceláře máme na Výstavišti v Holešovicích.

Pokud máš o job zájem, dej nám vědět na adela.kobernova@xlab.cz, přidej svoje CV nebo LinkedIn profil, ozveme se ti s dalším postupem.